BOHATEROWIE

Carla Payne- siostra Liama. Dziewczyna chcąca za wszelką cenę dążyć wybraną przez siebie drogą. Mimo, że udaje pewną siebie, to w głębi duszy jest wrażliwa, nie lubi zła, które ją otacza. Nie ma szczęścia w miłości i przyjaźniach. 

Sarah- była przyjaciółka Carli. Przyjaźniły się od dzieciństwa, przyjaźń trwała by dłużej gdyby Sarah nie przespała się z chłopakiem Carli.
Becky- dawna przyjaciółka Carli, Adama i Sarah. Niegdyś normalna dziewczyna- teraz narkomanka, której Carla chciała pomóc, ale nie zdołała. ,,Nigdy nie mów nigdy"- może się jeszcze uda?

Adam- były chłopak Carli. Byli ze sobą długo, do czasu, kiedy zdradził ją z jej najlepszą przyjaciółką Sarah z która obecnie jest.  Kocha je obie i nie potrafi pogodzić się z  tym że stracił Carlę.
Lukas- brat Sarah, najlepszy przyjaciel Carli. To on wspierał i wpiera ja nadal w najtrudniejszych momentach jej życia.
Matteo- czyli kolejny bohater tego bloga. Kim jest? Teraz niestety nie mogę powiedzieć, wyjaśnienie znajdziecie w rozdziale 17 ;D
Carla poznała Matteo na imprezie urodzinowej u Lukasa, czy namiesza w jej życiu? Raczej nie, ale będzie dla niej podporą w ciężkich chwilach i może coś jeszcze? Wszystko zależy od mojej wyobraźni (sama jeszcze nie wiem)  ;D


Nie dodaje zdjęć chłopaków z One Direction, bo przecież każda z nas wie kim oni są ;D


3 komentarze:

  1. Fajne zdjęcia : D
    Najładniejsze Carli, piękna *.*

    OdpowiedzUsuń
  2. http://dreamergirlxoxo.blogspot.com/
    prosze wbijcie na blog! :D Twój jest świetny ;*

    OdpowiedzUsuń