SPAM

Stworzone dla osób, które chcą, np. zrobić reklamę swojego bloga, żeby mi nie dobić spamu pod rozdziałami ;D

16 komentarzy:

 1. http://prohibited-fanfiction.blogspot.com/p/bohaterowie.html

  Jeśli masz dosyć zwyczajnych opowiadań o One Direction to zapraszam do mnie. Opowiadanie prawie całkowicie fantasy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. www.ellizabeth-story.blogspot.com

  Mam ci opowiedzieć coś o sobie, tak? Moje życie przypomina życie psa. Kochany jako szczeniak, później skazany na siebie. Porzucony. Zapomniany. Dopiero na granicy śmierci ktoś go zauważa, ratuje. Troszczy się. Kocha. Jestem tym psem. Jednak mnie się nie da tak łatwo uratować. Ja nie odwzajemniam miłości. Nigdy. Rozumiesz?

  Fan fiction z udziałem One direction. Nie jest to kolejna wesoła bajeczka o naszych idolach. To jest opowieść o prawdziwym życiu, gdzie problemy pojawiają się codziennie.
  Patologia, narkotyki, prostytucja.
  Czy jeden chłopak zdoła uratować Liz?
  Jeśli nie jeden, to może pięciu?

  Serdecznie zapraszam. :)

  Kukardka, xoxo

  OdpowiedzUsuń
 3. http://harry-take-me-home.blog.pl/ -> zapraszam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://jestem-jaka-jestem-i-tak-zostanie.blogspot.com/

  Historia dziewczyny, która musiała szybciej dorosnąć, by zaopiekować się rodzeństwem, gdyż jej rodzice mają całą 4 w głębokim poważaniu. To ona robi im za matkę, w czym pomaga jej starszy brat. Rodzice nie liczą się z jej zdaniem, i jedyną osoba, która rozumiała ją w 100% była jej babcia, która zmarła. Przyjaciółkę zostawiła w Polsce i nie miała to kogo buzi otworzyć, ale pozna 1D, którzy pomogą jej się podnieść...

  OdpowiedzUsuń
 5. Opowiadanie, które poruszy nawet najtwardsze serca.
  Alicja- prosta dziewczyna z Polski, zostaje zmuszona do wyjazdu za granicę. W przypadkowy sposób, poznaje kogoś kto z czasem odmienia jej życie nie do poznania.
  Właśnie dzięki niemu doznaje co to miłość, cierpienie i ból.
  Dwójka najlepszych przyjaciół, którzy kochają jedną dziewczynę- rozpoczyna się wojna. Kto ją wygra?
  Czy Harry zrozumie jak wielki popełnił błąd?
  Kogo wybierze Alicja?
  Miłość.
  Przyjaźń.
  Zaufanie.
  Ból.
  Wszystko na:
  http://hello-in-my-world.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. http://onedirection-spelnione-marzenia.blogspot.com/
  http://i--ze--cie--nie--opuszcze.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 7. Jenna Miller, Skylar i Zayn Malik, Jason Dallas i Niall Horan to paczka nierozłącznych przyjaciół uczęszczających do słynnego Yale University w mieście New Haven, części wielkiego obszaru metropolitalnego Nowy Jork. Ci studenci Yale University to rozpuszczone oraz niezwykle mądre i inteligentne dzieci bogatych rodziców, które tolerują wyłącznie swoje towarzystwo. Ich życiem kieruje nauka i imprezy. Z czasem za sprawą miłości wiele spraw się komplikuje.. Przyjeżdża pewna osoba i wiele miesza w relacjach między dawnymi przyjaciółmi.
  Czy nierozłączna paczka z Yale University sprosta przeciwnościom losu? A może ich przyjaźń ulegnie zniszczeniu? Tego wszystkiego dowiecie się czytając naszego bloga.
  http://river-full-of-love.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Kocham Twoje blogi <3 Mogłabym czytać je w niskończoność. ! : ) Mam do Ciebie prośbę.. jestem tutaj nowa, mogłabyś zerknąć na mojego bloga.? Chciałabym usłyszeć Twoją opinię i dostać kilka rad. Z góry dziękuję <3 www.liffe-iss-liffe.blogspot.pl

  OdpowiedzUsuń
 9. http://backk-inn-timee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Kocham twojego bloga <3 Dopiero co go znalazłam i obecnie zatrzymałam się na rozdziale 15.

  Tu mój blog. Dopiero zaczynam, ale nie jest on moim pierwszym:
  http://your-my-summer-love-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. http://gorzkoslodkieonedirection.bloog.pl/ Zapraszam!!! :D

  OdpowiedzUsuń
 12. W Internecie stosunkowo niedużo jest projektów zrzeszających młodych artystów. Więc - OTO JESTEŚMY! Kim jesteśmy my? Jesteśmy dwoma blogerkami - MRS. Megi i MRS. Luna-Mar, które uwielbiają pisać. Czym jest więc to całe MRS? To projekt który będzie miał za zadanie bawić - przeze wszystkim bawić - i stworzyć z Wami książkę. Malujmy Razem Słowmi zbiera ochotników i spośród nich wybierama 9 ( mniej więcej w zależności od ilości zgłaszających się osób, mamy nadzieję, że będzie to liczba powyżej dyszki) pisarzy z którymi stoży książkę. My piszemy pierwszy rozdział i przesyłamy Wam. Najpierw pierwszej, potem drugiej i tak dalej. Każda spośród tych 9 :] osób napisze jedne rozdział powiązany z poprzednim fabułą, żeby była to jedna historia, a nie kilka odrębnych. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w tym przedsięwzięciu, które - mamy nadzieję, wypali (musi, bo w internecie jest zbyt wiele świetnie piszących i zorganizowanych ludzi - mówimy tu o Was).
  Jeśli jesteście zainteresowane lub macie pytania napiszcie do mnie w komentarzu lub na maila - marlekna4@gmail.com. Projekt tworzę wraz z Megi Howard.
  Luna-Mar (mój blog kickin-it-nowa-aktorka.blogspot.com)

  OdpowiedzUsuń
 13. Jeśli znajdziesz czas i chęci to zapraszam do siebie :)
  http://owiana-tajemnica.blogspot.com/

  Opowiadanie jest o mieście, którym rządzi jedna zasada „Albo zabijasz, albo jesteś zabijany”. Każda śmierć jest owiana tajemnicą, a ludzie nie dociekają jaki był jej powód. Jeśli ktoś ma jakieś „ale”, to zazwyczaj nie spotyka się go na drugi dzień w pracy, bądź w szkole. Wszystko jest tuszowane w sposób doskonały.
  W takim właśnie mieście mieszka trzech przyjaciół, o których zwykło się mówić "trzej muszkieterowie", których przeszłość jest tak samo tajemnicza jak ich przyszłość, do której wkrótce się doprowadzą.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 15. Rosalie Green to wbrew pozorom silna, młoda kobieta, choć jej wybuchowy charakter czasami komplikuje życie. Wspomnienia, przeszłość - zamknęła głęboko w sercu. Traumatyczne przeżycia zostawiła tylko i wyłącznie dla siebie. Emocje znała tylko ona i .. on. Ułożyła sobie życie. Czy spełni marzenia rodziców? Czy zacznie walczyć o swoje? A może wybierze dotychczasowe życie?
  http://just-one-spark-starts-a-fire.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Zapraszam ;3
  http://believe-for-destiny.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń